Znamy finalistów pierwszej polskiej edycji MasterChef!

Facebook Twitter Plusone

W dzisiejszym odcinku jury wyłoniło finalistów pierwszej polskiej edycji programu MasterChef. O tytuł mistrza kuchni powalczą najlepsi z najlepszych. W trackie 12 odcinków odcinkach pokazali, że potrafią sprostać każdemu kulinarnemu wyzwaniu, a gotowanie to ich największa miłość i pasja.

Basia Ritz, Kinga Paruzel i Miłosz Wyrwicz to imiona i nazwiska uczestników MasterChef, którzy spośród całej rzeszy kucharzy – amatorów wykazali się największym talentem, umiejętnościami i zacięciem w kulinarnej walce.

W dzisiejszym odcinku MasterChef uczestnicy zmierzyli się z kuchnią molekularną. Jurorem naszych kandydatów na mistrza kuchni był sam Jordi Cruz, najmłodszy w Hiszpanii zdobywca gwiazdki Michelin. Najlepsza w łączeniu kuchni z nauką okazała się Basia Ritz i to ona, jako pierwsza znalazła się w finale MasterChef.

Pozostała czwórka została podzielona na dwie drużyny. Do wykonania mieli hiszpańskie tapas i danie główne. Gotowali dwójkami, i tylko jedna z osób mogła znaleźć się w finale. Rozgrywki Kinga Paruzel vs Agnieszka Sulikowska – Radi zakończyły się zwycięstwem Kingi. Miłosz Wyrwicz rywalizował z Michałem Muskałą, z tej dwójki lepszy okazał się Miłosz.

W następnym odcinku Kinga, Miłosz i Basia zmierzą się w ostatecznej rozgrywce. Kto z nich zwycięży jest wielką niewiadomą. A czy Wy macie swoich faworytów?

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 4)
Znamy finalistów pierwszej polskiej edycji MasterChef!, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ trzy = 6

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>