Wielki finał MasterChef już jutro!

Facebook Twitter Plusone

Już tylko godziny dzielą nas od finałowych zmagań w programie Master Chef. Uczestnicy, Miłosz Wyrwicz, Kinga Paruzel i Basia Ritz to osoby, które jutro zmierzą się o tytuł mistrza kuchni.

Stawką w programie MasterChef jest 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i chyba, co najważniejsze dla zawodników – tytuł mistrza kuchni.

Kinga, Miłosz i Basia to osoby, które do ścisłego finału zostały zostały wybrane spośród setek osób, które wzięły udział w castinach. Ich potrawy zachwycały jurorów. Ich pomysłowość i kreatywność w kuchni, a także doświadczenie zostały nagrodzone i jutro trójka ta zmierzy się z ostatnim już zadaniem.

Kto z nich zwycięży? Miłosz i Basia wydają się mieć większe doświadczenie, lecz Kinga już nie raz zaskoczyła wszystkich swoją umiejętnością łączenia smaków, których wcześniej nawet nie znała.
Czy macie swojego faworyta? Jeśli tak, głosujcie na niego, a dla osób, które wyślą do nas maila z imieniem osoby, która ich zdaniem wygra program i czeka miła niespodzianka – bon zniżkowy w sklepie z artykułami do dekoracji domu.

MasterChef jest tylko jeden! Kto nim zostanie dowiemy się już jutro. Oglądajcie MasterChef w niedzielę o 20:00.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.3/5 ( głosów: 3)
Wielki finał MasterChef już jutro!, 4.3 out of 5 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


pięć + = 10

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>