Wielka wpadka TVN

Facebook Twitter Plusone

O tym, kto został pierwszym polskim MasterChefem internauci dowiedzieli się już dwa dni przed finałem. Z oficjalnej strony programu!

Ktoś z administratorów serwisów nieopacznie wstawił na stronę materiał wideo zatytułowany „Werdykt”. Na filmie Basia Ritz opowiada o swoich odczuciach związanych ze zwycięstwem. „Ja miałam takie wrażenie, że stoję obok i słucham, że ktoś wygrał, ale dalej nie mogłam w to uwierzyć, że to naprawdę ja” – mówi zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji MasterChef. Pojawiła się także informacja o tym, kto zajął drugie miejsce.

Materiały zostały usunięto dopiero, kiedy czytelnicy zaczęli komentować wpadkę administratorów strony, jednak informacje od razu przedostały się do sieci.

Również we wczorajszym Dzień Dobry TVN Magda Gessler nie potrafiła pohamować swojego gadulstwa i pośrednio zdradziła, kto został wybrany na pierwszego polskiego Master Szefa.
Stacja sama strzela sobie w kolano, internauci szeroko komentują jej wpadkę i śmieją się z bałaganu panującego w TVN.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 0.0/5 ( głosów: 0)

1 komentarz

  1. ktos pisze:

    ja tam kibicowałam basi ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


osiem × 8 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>