Weselne zmagania czyli odcinek 11

Facebook Twitter Plusone

We wczorajszym odcinku uczestnicy zmierzyli się z bardzo trudnym zadaniem. Tym razem musieli naprawdę się postarać, ponieważ przyszło im gotować na prawdziwym weselu.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny. Michał Muskała jako zwycięzca i autor najlepszej potrawy z poprzedniego odcinka otrzymał możliwość wyboru składu swojej drużyny. Zdecydował, że Miłosz Wyrwicz i Basia Ritz dołączą do jego zespołu. W drugim zespole znaleźli się zatem Janek Paszkowski, Kinga Paruzel i Agnieszka Sulikowska – Radi.

Menu na uroczysty weselny obiad zostało z góry zaplanowane, Michał otrzymał możliwość wyboru menu, którego przygotowaniem zajmie się jego drużyna. Zdecydowali się na menu czerwone, a do wykonania mieli m.in. comber z jelenia. Niebiescy dostali trudniejsze zadanie – do przygotowania mieli m.in. kaczkę.

Na przygotowanie potraw uczestnicy mieli trzy godziny. To szalenie mało czasu na przygotowanie trzech dań, w kuchni panował lekki chaos, póki do akcji nie wkroczyli Michel Moran i Ania Starmach. Jurorzy pomogli uczestnikom zmieścić się w czasie.

Państwo młodzi po degustacji każdego z dań przygotowanych przez kandydatów na mistrza kuchni jednogłośnie orzekli, iż zwycięstwo należy się czerwonym. Drużyna Michała była więc bezpieczna.

Potyczki w pałacu w Śmiłowicach zakończyły się zadowoleniem państwa młodych, a i samych gotujących. Jak widać nasi kucharze bardzo dobrze sobie radzą w pracy pod presją czasu, choć nie obyło się bez dramatycznych scen i małych sprzeczek między uczestnikami.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.2/5 ( głosów: 5)
Weselne zmagania czyli odcinek 11, 3.2 out of 5 based on 5 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


siedem − = 2

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>