Monika Goździalska

Monika Goździalska – co mówi po odejściu z programu?

Monika przede wszystkim dziękowała wszystkim, którzy jej kibicowali, bo ten doping okazał się niezwykle pomocny na każdym etapie trwania programu.

(więcej...) ...

Monika Goździalska i Michał Kwaśnik odpadli z programu!

Dzisiejszy odcinek był pierwszą finałową próba dla 14-stki uczestników programu. Przed kandydatami na Master Szefa postawiono dwa bardzo trudne zadania.

(więcej...) ...

Monika Goździalska czyli gotująca Miss

Monika Goździalska, w pierwszym odcinku MasterChef przedstawiona jako szczęśliwa żona i mama to uznana modelka, która na swoim koncie ma kilka prestiżowych nagród.

Otrzymała mi.in. tytuł Best Body of the World i Miss Bikini Model International. Jej zdjęcia znalazły się na łamach magazynku CMK. W zeszłym roku Monika zdobyła koronę Miss Polski Mężatek, co dało jej przepustkę do udziału w wyborach światowych, organizowanych za oceanem. W konkursie Mrs World 2011 została wicemiss. Monika, nie dość, że piękna, to utalentowana. Nie tylko potrafi gotować, ale też projektuje ubr ...

Monika Goździalska – z domu Wielkiego Brata do MasterChef

Monika Goździalska, 32 letnia szczęśliwa żona i mama podczas pierwszego z odcinków była niesamowicie zestresowana.

Podczas prezentacji pojawiły się nawet łzy. Zdenerwowanie i strach? A może dla tego, że jurorzy, szczególnie Magda Gessler są dla niej ogromnym kulinarnym autorytetem. Monika ogląda programy z udziałem przewodniczącej jury i bardzo sobie ceni jej doświadczenie i profesjonalizm w kuchni. Jako swoje popisowe danie zaprezentowała potrawę, której pomysłodawcami była ona sama, jej szwagierka i teściowa. Jurorom to rodzinne połączenie bardzo smakowało. Ciekawostką ...