Uczestnicy

Miłosz Wyrwicz – co mówi o swoim udziale w MasterChef?

Miłosz Wyrwicz to zdobywca trzeciego miejsca programu MasterChef. Bardzo zdolny i pomysłowy kucharz.Co dał mu udział w programie?

(więcej...) ...

Co mówi Janek po odejściu z programu?

W ostatnią niedzielę werdyktem jury Janek okazał się najsłabszym ogniwem w kuchni Master Szefa i musiał oddać fartuch. Czego najbardziej żałuje w związku ze swoim odejściem?

(więcej...) ...

Maciek Koźlakowski odpada z MasterChef!

W dzisiejszym odcinku z kuchnią Master Chefa pożegnał się Maciek Koźlakowski. Maciek nie poradził sobie ani z kuchnią włoską, ani amerykańską.

(więcej...) ...

Sposób na perfekcyjne steki!

(więcej...) ...

Agnieszka Sulikowska – Radi – czemu spakowała walizki?

Agnieszka Sulikowska - Radi to uczestniczka MasterChef znana jest już z tego, że lubi uronić kilka łez, jeśli w jakiejś konkurencji coś pójdzie jej nie tak.

(więcej...) ...

Magda Mierzwińska żegna się z MasterChef

Magda Mierzwińska odpadła z MasterChef. Zadecydowały niuanse, mało znaczące szczegóły. Magda choć żałuje, mówi, że program dużo jej dał, nauczyła się wielu nowych rzeczy i w dalszym ciągu chce realizować swoją pasję.

(więcej...) ...

Janek Paszkowski – wspomnienia z 8 odcinka

Janek Paszkowski zaskakuje nas z odcinka na odcinek, ten 20-letni chłopak, całkiem nieźle radzi sobie w kuchni i nie zdarzyło się jeszcze, żeby jego danie nie smakowało jurorom.

(więcej...) ...

Idir Makoudi odpada z MasterChef

Idir Makoudi pożegnał się z MasterChef. Jurorzy nie byli zachwyceni przygotowanym przez niego daniem królika, a kaczka, którą podał jurorom była z surowym tłuszczem.

(więcej...) ...

Michał Kwaśnik nie próżnuje!

(więcej...) ...

Łzy w Master Chef – czy prawdziwe?

Łzy w programach typu reality show to dość powszechne zjawisko. Uczestnicy szlochają i płaczą, kiedy jest ku temu powód, a także w najmniej oczekiwanych momentach. A widzowie zastanawiają się czy te łzy i smutek to tak naprawdę, czy też wszystko zostało wcześniej zawarte w scenariuszu i wyreżyserowane.

Uczestniczka Master Chefa, która jako pierwsza została nazwana "płaczką" była Monika Goździalska. Wszyscy pamiętamy jej występ przed jurorami, jeszcze podczas castingów, kiedy wzruszyła się stojąc przed swoim największym kulinarnym autorytetem - Magdą Gessler.

W o ...

Mikołaj Rey odpada po raz drugi!

Mikołaj Rey po raz drugi okazał się najsłabszy i tym razem na dobre musiał pożegnać się z programem.

(więcej...) ...

Szęśliwa 14-stka według Magdy Mierzwińskiej

Magda Mierzwińska 33-latka z Warszawy w swoim blogu opisała swoje wspomnienia z programu. Przeczytajcie co mówi o udziale w MasterChef i pozostałych uczestnikach.

(więcej...) ...

Z kalmarami na bakier? Chyba nie!

W ostatnim odcinku kandydaci na Master Szefa do wykonania mieli danie kuchni azjatyckiej. Basia, jako szefowa zwycięskiej drużyny z poprzedniego odcinka dostała możliwość wyboru głównego składnika potrawy. Mając do dyspozycji kaczkę, kalmary i tofu postawiła na owoce morza.

(więcej...) ...

Wielki powrót. Czy na długo?

W związku z odejściem Oli programu, zgodnie z regulaminem do MasterChef wraca osoba, która odpadła jako ostatnia. Kolejną szansę dostał więc Mikołaj Rey.

(więcej...) ...

Ola Niparko rezygnuje z udziału w MasterChef!

We wczorajszym odcinku Ola Niparko zrezygnowała z udziału w programie. Powodem były problemy zdrowotne.

(więcej...) ...