Tapsy i danie główne

Facebook Twitter Plusone

W jutrzejszym odcinku MasterChef uczestnicy muszą sprawdzić się jako wszechstronni kucharze. Najpierw kuchnia molekularna, następnie przyjdzie się im zmierzyć z kuchnią hiszpańską.

Pierwszym zadaniem jutrzejszego odcinka będzie odtworzenie dania, które wcześniej przygotuje Jordi Cruz.

Jeden z uczestników, zwycięzca pierwszej konkurencji będzie bezpieczny. Pozostali zostaną podzieleni na dwuosobowe zespoły, z których tylko jedna osoba przejdzie dalej. Nasi kucharze w pięknych okolicznościach przyrody zajmą się przyrządzeniem dania kuchni hiszpańskiej. Owoce morza to z pewnością będzie duże wyzwanie dla Kingi Paruzel, czy dziewczyna sobie poradzi sobie w tej konkurencji? Nie mamy obaw o Agnieszkę Sulikowską – Radi, dla które kalmary czy małże to codzienność. Również Miłosz Wyrwicz dobrze sobie radzi w tej materii.

Półfinał to ogromny stres i emocje, jednak Master Chef musi być opanowany w każdej sytuacji. Kto z uczestników ma zadatki na mistrza? Oglądajcie jutrzejszy odcinek!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 0.0/5 ( głosów: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− 2 = trzy

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>