Spotkanie z najbliższymi w MasterChef

Facebook Twitter Plusone

W ósmym odcinku uczestnicy po raz pierwszy odkąd są w programie mieli możliwość spotkania z bliskimi. Było dużo uścisków, łez wzruszenia, spotkaniu towarzyszyły same pozytywne emocje.

We wczorajszym odcinku naszych dzielnych kucharzy w programie odwiedzili ich najbliżsi i to właśnie dla nich kandydaci na Master Szefa gotowali swoje potrawy. Oczywiście ocena dań należała do jurorów, ale tym razem uczestnicy mieli dowolność co to wyboru rodzaju potrawy. Dodatkowo uczestnicy mieli wyjątkowo aż 5 minut na wizytę w spiżarni.

Jedni zdecydowali się na słodkości, inni na dania główne. Atmosfera podczas konkurencji była wyjątkowo spokojna, wszyscy byli skoncentrowani. Nic dziwnego, z pewnością bardzo im zależało na pozytywnej ocenie, nie tyle jurorów, co właśnie żony, męża czy mamy.

Niestety niektórzy chyba byli zbyt podekscytowani odwiedzinami swoich bliskich, i nie wszystkie potrawy spełniły surowe wymagania jurorów. Potrawa Agnieszki, która w poprzedniej konkurencji, mimo braku doświadczenia poradziła sobie znakomicie, tym razem nie zadowoliła jurorów. Michał Muskała wręcz przeciwnie, jego waniliowa delicja tak posmakowała jurorom, że poprosili o przepis.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 1)
Spotkanie z najbliższymi w MasterChef, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


siedem + = 13

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>