Odcinek 8

Co o króliku mówi Basia Ritz?

W ostatnim odcinku MasterChef uczestnicy do przygotowania mieli danie z królika. Nie wszystkim to zadanie przypadło do gustu. Jednak wyznając zasadę, że prawdziwy master szef gotuje, to co klient zamawia, uczestnicy odstawili na bok wszelkie swoje uprzedzenia, zakasali rękawy i zabrali się za gotowanie.

(więcej...)

...

Spotkanie z najbliższymi w MasterChef

W ósmym odcinku uczestnicy po raz pierwszy odkąd są w programie mieli możliwość spotkania z bliskimi. Było dużo uścisków, łez wzruszenia, spotkaniu towarzyszyły same pozytywne emocje.

(więcej...) ...

Królik królem!

Kolejny dzień, kolejne wyzwanie przed uczestnikami. Jurorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i dla naszych Master Szefów przygotowali kolejne zadanie wymagające kulinarnego doświadczenia i sporych umiejętności.

(więcej...) ...

Idir Makoudi odpada z MasterChef

Idir Makoudi pożegnał się z MasterChef. Jurorzy nie byli zachwyceni przygotowanym przez niego daniem królika, a kaczka, którą podał jurorom była z surowym tłuszczem.

(więcej...) ...

Co się wydarzy w 8 odcinku?

Już jutro kolejny dzień zmagań kandydatów na master szefa. Tym razem jurorzy przygotowali zadanie, które nie wszystkim przypadło do gustu.

(więcej...) ...