Odcinek 6

Kulisy gotowania z Kurtem Schellerem

Michał Muskała, Błażej Koperski i Mikołaj Rey to uczestnicy, którym konkurencja azjatycka poszła gorzej niż pozostałym kandydatom na Master Chefa. Panowie musieli wziąć udział w kolejnym teście, jakim było odtworzenie dania Kurta Schellera. Przeczytajcie co mówią o odczuciach jakie towarzyszyły im w tej konkurencji.

(więcej...) ...

Z kalmarami na bakier? Chyba nie!

W ostatnim odcinku kandydaci na Master Szefa do wykonania mieli danie kuchni azjatyckiej. Basia, jako szefowa zwycięskiej drużyny z poprzedniego odcinka dostała możliwość wyboru głównego składnika potrawy. Mając do dyspozycji kaczkę, kalmary i tofu postawiła na owoce morza.

(więcej...) ...

Wielki powrót. Czy na długo?

W związku z odejściem Oli programu, zgodnie z regulaminem do MasterChef wraca osoba, która odpadła jako ostatnia. Kolejną szansę dostał więc Mikołaj Rey.

(więcej...) ...

Ola Niparko rezygnuje z udziału w MasterChef!

We wczorajszym odcinku Ola Niparko zrezygnowała z udziału w programie. Powodem były problemy zdrowotne.

(więcej...) ...

Błażej Koperski żegna się z MasterChef

We wczorajszym odcinku MasterChef najsłabszy okazał się Błażej Koperski, 28-letni pochodzący z Mszczonowa przedsiębiorca pogrzebowy.

(więcej...) ...

Co wydarzyło się w 6 odcinku MasterChef?

Dzisiejszy odcinek upłynął pod znakiem orientu. Jedni poradzili sobie znakomicie, innym poszło znacznie gorzej. Autorzy dań, które nie przypadły do gustu jurorom mieli zmierzyć się z jeszcze jednym zadaniem - odtworzeniem dania Kurta Schellera- legendę kuchni europejskiej.

(więcej...) ...