Odcinki

Basia wygrywa, internauci kibicowali Kindze!

Basia Ritz okazała się najlepsza w finałowym odcinku programu MasterChef, pokazała jak ogromne posiada umiejętności, jednak gdyby to nie programowe jury, a widzowie mogli decydować tytuł mistrza kuchni zdobyłaby Kinga Paruzel.

(więcej...) ...

Basia Ritz pierwszym polskim Master Chefem!

Basia Ritz okazała się najlepsza z najlepszych i wygrała pierwszą polską edycję MasterChef.

(więcej...) ...

Kuchnia molekularna w MasterChef!

Wczorajszy odcinek upłynął pod znakiem kuchni molekularnej i hiszpańskich specjałów. Pierwsza z konkurencji była dla zawodników niezwykle stresująca. Powtórzenie dania przygotowanego przez niekwestionowany autorytet kulinarnego świata Jordiego Cruza okazało się bardzo stresującym zadaniem.

(więcej...) ...

Michał i Agnieszka nie powalczą o tytuł MasterChef!

Półfinał MasterChef okazał się być pechowy dla Agnieszki Sulikowskiej - Radi i Michała Muskały. Kucharze nie sprostali zadaniom tego etapu programu i musieli pożegnać się z marzeniami o tytule mistrza kuchni.

(więcej...) ...

Znamy finalistów pierwszej polskiej edycji MasterChef!

W dzisiejszym odcinku jury wyłoniło finalistów pierwszej polskiej edycji programu MasterChef. O tytuł mistrza kuchni powalczą najlepsi z najlepszych. W trackie 12 odcinków odcinkach pokazali, że potrafią sprostać każdemu kulinarnemu wyzwaniu, a gotowanie to ich największa miłość i pasja.

(więcej...) ...

Afrodyzjaki w MasterChef

We wczorajszym odcinku uczestnicy MasterChef przygotowywali dania ze składników powszechnie uważanych za afrodyzjaki.

(więcej...) ...

Weselne zmagania czyli odcinek 11

We wczorajszym odcinku uczestnicy zmierzyli się z bardzo trudnym zadaniem. Tym razem musieli naprawdę się postarać, ponieważ przyszło im gotować na prawdziwym weselu.

(więcej...) ...

Janek Paszkowski odpada tuż przed półfinalem

Janek Paszkowski nie sprostał zadaniom dzisiejszego odcinka i pożegnał się z programem. Oczywiście zapewnia, że nie przestanie gotować.

(więcej...) ...

Hamburger bez bułki?

W ostatnim odcinku uczestnicy stanęli przed kolejnym testem stresu. Stworzenie idealnego hamburgera - tym mieli się zajmować nasi kandydaci na mistrza kuchni.

(więcej...) ...

Włoskie smaki w Masterchef czyli wydarzenia 10 odcinka

We wczorajszym odcinku kandydaci na mistrza kuchni stanęli w kulinarne szranki pod okiem jurora amerykańskiej i włoskiej edycji MasterChef Joe Bastianicha.

(więcej...) ...

Maciek Koźlakowski odpada z MasterChef!

W dzisiejszym odcinku z kuchnią Master Chefa pożegnał się Maciek Koźlakowski. Maciek nie poradził sobie ani z kuchnią włoską, ani amerykańską.

(więcej...) ...

Pięciogwiazdkowe danie czyli co w 9 odcinku?

We wczorajszym odcinku uczestnicy MasterChef znaleźli się w pięciogwiazdkowym hotelu Sheraton, w Krakowie, by tam stanąć do ostrej walki na przepisy.

(więcej...) ...

Magda Mierzwińska żegna się z MasterChef

Magda Mierzwińska odpadła z MasterChef. Zadecydowały niuanse, mało znaczące szczegóły. Magda choć żałuje, mówi, że program dużo jej dał, nauczyła się wielu nowych rzeczy i w dalszym ciągu chce realizować swoją pasję.

(więcej...) ...

Co o króliku mówi Basia Ritz?

W ostatnim odcinku MasterChef uczestnicy do przygotowania mieli danie z królika. Nie wszystkim to zadanie przypadło do gustu. Jednak wyznając zasadę, że prawdziwy master szef gotuje, to co klient zamawia, uczestnicy odstawili na bok wszelkie swoje uprzedzenia, zakasali rękawy i zabrali się za gotowanie.

(więcej...)

...

Spotkanie z najbliższymi w MasterChef

W ósmym odcinku uczestnicy po raz pierwszy odkąd są w programie mieli możliwość spotkania z bliskimi. Było dużo uścisków, łez wzruszenia, spotkaniu towarzyszyły same pozytywne emocje.

(więcej...) ...