Ania Starmach obawiała się współpracy z Gessler!

Ania Starmach [fot. KAPiF]
Facebook Twitter Plusone

Ania Starmach – jurorka programu MasterChef, która nie tak dawno sama brała udzial w TVNowskim konkursie kulinarnym w niedawno udzielonym wywiadzie przyznała, że na początku programu nie było jej łatwo odnaleźć się w roli oceniającego.

To był ogromny stres, wrociły tamte emocje- mówi Starmach. Oczywiscie starała się być obiektywna, ale też chciała być dla uczestników „dobrą duszą”. Dla kandydatów na Master Szefa udział w programie to ogromne nerwy i stres, jak wiadomo one mogą wszystko zepsuć. Dlatego Ania Starmach chciała wspierać uczestników i być ich przyjaciółką. Dlatego kiedy zakończyły się eliminacje i większość z 40-stki wybranych wcześniej uczestników musiała zakończyć swoją przygodę z programem, Ani było bardzo ciężko się z nimi żegnać. Tymbardziej, że uważa, że wiele z tych osób naprawdę świetnie gotuje i była zaskoczona poziomem, który reprezentują.

A co mówi o współpracy z Magdą Gessler i Michelem Moranem? Przyznaje, że gdy się dowiedziała, że stanie w ramie w ramie z ikoną polskich restauratorów i niekwestionowanym mistrzem kuchni nieco się zestresowała, jednak jak twierdzi już w trakcie okazało się, że nie było powodów do obaw, bo Magda Gessler i Michel Moran to fantastyczni ludzie, z którymi dogaduje się świetnie.

Ania Starmach w krótkim czasie osiągnęła bardzo dużo – oprócz występów w programie MasterChef poprowadzi swój własny program – Pyszne 25. Teraz marzy o założeniu w Krakowie, z którego pochodzi restauracji, w której mogłaby gościć przyjaciół. Trzymamy, żeby marzenie Ani się spełniło wierzymy, że wśród kandytatów na MasterChefa są ludzie równie ambitni co ta młodziutka jurorka.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.5/5 ( głosów: 6)
Ania Starmach obawiała się współpracy z Gessler!, 4.5 out of 5 based on 6 ratings

Skomentowano 3 razy

  1. krystyna pisze:

    No nie dziwię się, też bym się bała, kogoś kto krzyczy i przeklina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


siedem + = 8

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>