Nowa książka Magdy Gessler

Facebook Twitter Plusone

Niedawno w księgarniach pojawiła się nowa pozycja, którą z pewnością będą zainteresowani fani Magdy Gessler i jej programu Kuchenne Rewolucje. Restauratorka wydała książkę z niepublikowanymi dotąd przepisami z programu.

Książka Kuchenne Rewolucje zawiera najlepsze przepisy Magdy Gessler, które pojawiały się w odcinkach programu. Autorka podczas spotkania z czytelnikami wyznała, że książka jest także o niej samej. Na kartach książki zobaczyć można „różną Magdę” czasem uczesaną, a czasem zmęczoną.

To książka o Magdzie Gessler w Kucehnnych Rewolucjach. Amatorzy gotowania znajdą w książce receptury na pyszne potrawy, ale i mnóstwo zdjęć z programu.Wielbiciele Kuchennych Rewolucji z pewnością będą zachwyceni publikacją, choć jeśli ktoś szuka skarbnicy przepisów może się nieco rozczarować. Rekompensatą może być fakt, iż książka jest pięknie wydana.

Nowa książka Magdy Gessler to dobry pomysł na gwiazdkowy prezent. Publikację dostać można w każdej większej księgarni. Zapłacicie za nią ok 50 zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 2.5/5 ( głosów: 4)
Nowa książka Magdy Gessler, 2.5 out of 5 based on 4 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


osiem − = 7

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>