Monika Goździalska i Michał Kwaśnik odpadli z programu!

Facebook Twitter Plusone

Dzisiejszy odcinek był pierwszą finałową próba dla 14-stki uczestników programu. Przed kandydatami na Master Szefa postawiono dwa bardzo trudne zadania.

Pierwszym z nich było przygotowanie dania z karpia. Jury postawiło warunek, że nie może to być karp wigilijny.Liczyli na to, że uczestnicy zaprezentują tę rybę w całkiem nowej odsłonie. Drugim zadaniem był deser, którego bohaterem była czekolada. O ile w pierwszej konkurencji jurorzy wymienili tylko trzy najlepsze dania, o tyle po drugiej konkurencji wezwali do siebie osoby, których dania były nie do zaakceptowania.

Przed jurorami stanęli Monika Goździalska, która przygotowała czekoladowy mus. Mikołaj Rey z czekoladowym awokado i Michał Kwaśnik, który jako deser podało czekoladowo – bananowy mus. Trzeba przyznać, że jurorzy nie szczędzili im słów krytyki.

Jako najsłabsza z wymienionej tróki okazała się Monika Goździalska – musiała oddać fartuch. Zadecydowały o tym obie potrawy – karp i derer z czekolady. Monika sama przyznała, że nie dała z siebie wszystkiego. I mimo, że czuje się wyróżniona faktem, że znalazła się w finałowej 14-stce nigdy nie chciała odpaść jako pierwsza.

Jury jednak miało dla panów Michała i Mikołaja złą wiadomość. Zaprezentowany przez nich poziom okazał się tak niski, że postanowili, że jeszcze jedna osoba odpadnie. Ze względu na to, że w konkurencji karpia Mikołaj Rey znalazł się w gronie trzech najlepszych osób z programem musiał pożegnać się Michał Kwaśnik. Dałem ciała i poleciałem – powiedział Michał, kiedy zapadła decyzja. Ma żal do siebie, bo wie, że mógł pokazać więcej.

Jesteśmy zaskoczeni decyzją jurorów, bo Michałowi, od początku programu szło całkiem dobrze. Jak widać jeden fałszywy ruch może spowodować szybką eliminację z programu. Mimo wszystko gratulujemy Michałowi i Monice udziału w programie i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będą realizować się w swojej pasji.

Relacja z całego odcinka już wkrótce.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.0/5 ( głosów: 2)
Monika Goździalska i Michał Kwaśnik odpadli z programu!, 4.0 out of 5 based on 2 ratings

Skomentowano 4 razy

 1. Wiki pisze:

  Znalazłem kanał Michała na youtubie :D ! Nazywa się Kuchnia Kwasiora. Wszystko jest utrzymane w super klimacie :) Hehe a skrzydełka wymiatają po prostu, uzależniłem się od tego dania !!!

 2. ja pisze:

  w tym programie nie można się nawet uśmiechnąć! Po co chodzić do takich programów? Po to by się dawać gnoić- ludzie są zdolni- każdy zasługuje na jakiś szacunek. Może zostać wybrany najlepszy, ale bez głupkowatych docinków, deptania się w spiżarni,liczenia czasu bo każde danie trzeba dopieścić.A to, że za granicą ten program był bardzo popularny, to nie znaczy, że u nas ma być.Ja widzę w nim tylko beznadziejny wyścig szczurów. Ludzie, jeśli umiecie gotować, to gotujcie dla swojej rodziny, znajomych, zakładajcie swoje mini restauracje ale olewajcie takie programy!

 3. B7 pisze:

  Szkoda, że odpadł Michał. Mam nadzieję, że podszkoli się w deserach i wróci za kilka miesięcy do programu.

 4. Antuan pisze:

  Szkoda że odpadli wydają się bardzo energiczni w kuchni ale i tak gratulacje. to duzy stres jak widać udział w finałowej 14.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


8 + siedem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>