Miłosz Wyrwicz – co mówi o swoim udziale w MasterChef?

Facebook Twitter Plusone

Miłosz Wyrwicz to zdobywca trzeciego miejsca programu MasterChef. Bardzo zdolny i pomysłowy kucharz.Co dał mu udział w programie?

Miłosz Wyrwicz zajął trzecie miejsce w finale MasterChef, jednak dla swojego syna Tomka jest zwycięzcą. Tomek wręczył mu nawet puchar zdobywcy pierwszego miejsca.

Jak Miłosz komentuje fakt, że zajął ostatnie miejsce? Przede wszystkim jest szczęśliwy, że wziął udział w programie. Mówi, że 6 tygodni, w trakcie których program był nagrywany było dla niego niewyobrażalnie dużą dawką nauki gotowania i rozmów o kuchni. W programie spotkał osoby, które podobnie jak on kochają gotować i dzięki temu godzinami mogli rozmawiać o jedzeniu.

6 tygodni temu byłem innym człowiekiem, mówi Miłosz. I to właśnie dzięki temu, że na swojej drodze spotkał osoby, których pasją, tak jak jego, jest gotowanie.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.0/5 ( głosów: 3)
Miłosz Wyrwicz - co mówi o swoim udziale w MasterChef?, 4.0 out of 5 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


× 5 = trzydzieści pięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>