Mikołaj Rey zakończył swoją przygodę z MasterChef

Facebook Twitter Plusone

Nie czuję się smutny – to słowa Mikołaja Reya, po tym jak okazało się, że nie będzie już dalej rywalizował o tytuł Master Szefa. Jego celem było dotarcie do finałowej 14-stki.

Swoje założenie spełnił z nawiązką. Mikołaj poległ na konkurencji polegającej na oddzielaniu żółtek jajek od białek. Wcześniej znalazł się w drużynie niebieskich, która przegrała pojedynek na obiady dla żołnierzy. Mikołaj bardzo przyczynił się do tej porażki – podał do obiadu surowe ziemniaki. Ta wpadka była chyba głównym powodem przewagi czerwonych.

W teście smaków, który indywidualnie musieli przejść zawodnicy niebieskiej drużyny na dwadzieścia składników bigosu odgadł tylko jeden. Zła passa Mikołaja trwała. W ostatnim zadaniu, z którym przyszło mu się zmierzyć był najgorszy. Musiał oddać fartuch MasterChefa.

Żałujemy, że Mikołaj odpadł tak szybko. Oczywiście życzymy mu, by dalej realizował swoją kulinarną pasję i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś o nim usłyszymy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.0/5 ( głosów: 2)
Mikołaj Rey zakończył swoją przygodę z MasterChef , 3.0 out of 5 based on 2 ratings

1 komentarz

  1. marek pisze:

    Ciekawy program. szkoda tylko ze wszystko robia na czas. Rozumiem, ze presja czasu jest waznym elementem pracy kucharza jednak ja wolalbym zeby moj kotlet byl solidnie przygotowany i jestem w stanie zaczekac na niego 5 minut dluzej. a tu wszystko na wariata robione

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


dziewięć × 1 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>