Michał i Agnieszka nie powalczą o tytuł MasterChef!

Facebook Twitter Plusone

Półfinał MasterChef okazał się być pechowy dla Agnieszki Sulikowskiej – Radi i Michała Muskały. Kucharze nie sprostali zadaniom tego etapu programu i musieli pożegnać się z marzeniami o tytule mistrza kuchni.

W pierwszym zadaniu, jakim było przygotowanie dania kuchni molekularnej Michał Muskała poradził sobie całkiem dobrze. Jego danie zostało wyróżnione przez Jordiego Cruza, lepsza od niego była tylko Basia. Agnieszce poszło nieco gorzej, być może stres, a może fakt, że to już półfinał sprawiły, że Agnieszka nie zdążyła ze wszystkim na czas, a jej befsztyk nie przypadł do gustu jurorom.

W kolejnym zadaniu, jakim było przygotowanie dania swoim smakiem nawiązującego do Hiszpanii Michałowi i Agnieszce nie udało się przyrządzić potraw, które były by godne finału MasterChef. Werdyktem jurorów Michał i Agnieszka musieli opuścić program tuż przed ostateczną rozgrywką.

Czy zgadzacie się z decyzją jurorów? Czy również Waszym zdaniem Michał i Agnieszka powinni odpaść? Czy może zasłużyli na finał? Czekamy na Wasze komentarze.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.3/5 ( głosów: 3)
Michał i Agnieszka nie powalczą o tytuł MasterChef!, 3.3 out of 5 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− cztery = 1

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>