Michał Kwaśnik – „gotowanie to mój mały świat”

Facebook Twitter Plusone

Michał Kwaśnik pochodzi z Gdańska i oprócz tego, że jest managerem, w firmie zajmującej się wyposażeniem sklepów od lat trenuje judo.

Jego karierę, czyli występy w kadrze narodowej przerwała kontuzja, ale sport ten dalej sprawia mu mnóstwo przyjemności i w dalszym ciągu uprawia go wyczynowo. Oprócz judo pasją Michała jest gotowanie, które jest dla niego dawaniem przyjemności innym ludziom. W każda potrawę wkłada cząstkę siebie, a jurorów urzekł nie tylko smakiem swojego dania, ale też drobnymi szczegółami, jak kwiat w sałatce, które przesądziły na jego korzyść.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.6/5 ( głosów: 11)
Michał Kwaśnik - "gotowanie to mój mały świat", 3.6 out of 5 based on 11 ratings

Skomentowano 5 razy

 1. Bard pisze:

  Kwasior, kibicujemy Ci z głową :-) Gdyby zdarzyło Ci odpaść (czego oczywiście Ci nie życzymy) to możesz zawsze zwalić na Piotrusia starą :-)

  Trzymamy kciuki!

 2. maria pisze:

  Panie Michale, pięknie wyglądał ten kwiat niecierpka, gratuluje pomyslu. Ania Starmach to się chyba w Panu zakochała ;)

 3. eliv pisze:

  ten kwiatek w sałatce był niesamowity ;) Chłopcy – tak właśnie można zdobyć serce kobiety – delikatnością i kreatywnością

 4. Michał Głuś pisze:

  Kuchnia Kwasiora!

 5. Jacek.C pisze:

  Michał. Jesteś GOŚĆ. Czekam na przyjemność oglądania Ciebie na swoim TV. Jednak największa przyjemność to smakowanie i gadanie o jedzeniu razem z Tobą. Ten program jest SMACZNIEJSZY kiedy Ty gotujesz.
  Jak mawiali starożytni – CIESZYSZ MOJĄ WĄTROBĘ.

  Twój wielki fan

  Jacek C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


3 + = osiem

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>