Michał Kwaśnik – co się zmieniło po odejściu z MasterChef

Facebook Twitter Plusone

Dla Michała Kwaśnika przygoda z MasterChef niestety już się skończyła. Sam Michał nie załamuje jednak rąk i postanawia iść dalej.

Program był dla niego ogromną dawką kulinarnych doświadczeń, a rozmowy z innymi uczestnikami bardzo poszerzyły jego wiedzę na temat gotowania. Michał nie ukrywa, że żałuje, iż odpadł. Jednak udział w programie podbudował jego wiarę w siebie i pomimo, że nie zobaczymy go juz jako Master Szefa będziemy mogli śledzić dalej jego kulinarne poczynania. W Internecie możemy znaleźć filmiki o gotowaniu.

Kuchnia Kwasiora, bo tak nazywa się jego kanał na You Tubie to propozycja dla wszystkich, którzy szukają inspiracji w kuchni. Michał liczy, że uda mu się zarazić innych swoją kulinarną filozofią i podejściem do kuchni.

Oprócz tego Michał zaczyna dostawać propozycje pracy w gastronomi. Czy z nich skorzysta to się okaże. Na pewno będziemy śledzić jego dalesze losy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.0/5 ( głosów: 6)
Michał Kwaśnik - co się zmieniło po odejściu z MasterChef, 4.0 out of 5 based on 6 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


cztery × = 20

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>