MasterChef po godzinach

Facebook Twitter Plusone

W każdą niedzielę oglądamy kulinarne potyczki uczestników programu, jednak z pewnością chcielibyście wiedzieć, co dzieje się kiedy gasną światła, a operatorzy wyłączają swoje kamery.

Uczestnicy, co widać w każdym odcinku bardzo zżyli się ze sobą, między nimi nawiązuje się przyjaźnie. Kiedy ktoś z nich odpada, pozostali choć szczęśliwi, że udało im się przetrwać kolejny odcinek w programie czują smutek, że kolejna osoba żegna się z programem.

Uczestnicy spędzają ze sobą mnóstwo czasu, po nagraniach wspólnie jedzą kolację, rozmawiając na różne tematy, choć z pewnością dominuje w nich motyw kulinarny.

W zakulisowym wywiadzie Kinga Paruzel przyznała, że po tym, jak odpadł Maciek Koźlakowski była bardzo przygnębiona i z każdym odcinkiem te pożegnania są coraz trudniejsze.

W następnym odcinku odpadną aż dwie osoby. To z pewnością będzie przykry moment, zarówno dla tych, którzy będą musieli pożegnać z programem, jak i dla finalistów.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 1)
MasterChef po godzinach, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


trzy − 1 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>