Makłowicz ostro o programach Magdy Gessler

Robert Makłowicz ostro o Gessler [fot. AKPA]
Facebook Twitter Plusone

Robert Makłowicz w rozmowie z TOK FM bardzo mało przychylnie wypowiada się o swojej koleżance po fachu, Magdzie Gessler. Jej programy to psychodrama, i mało jest w nich o gotowaniu – twierdzi znany kucharz.

Robert Makłowicz w rozmowie z radiem TVN krytykuje programy, których gospodynią jest restauratorka, Magda Gessler. Jego zdaniem więcej jest w nich wyreżyserowanych łez i reklamy sponsorów.

Tak jak radiu wypowiadał się kucharz: Irytuje mnie, że często programy kulinarne nie mają wiele wspólnego z kuchnią i gotowaniem. Temat jest tylko pretekstem. A w rzeczywistości chodzi o jakąś psychodramę, ktoś się popłacze, ktoś przejdzie dalej albo odpadnie. O gotowaniu nic się nie dowiemy. To mógłby być równie dobrze konkurs ludzi rzucających kawałkiem drewna albo piłą mechaniczną, ale ponieważ gotowanie jest modne, wybrano właśnie ten temat. Proszę zwrócić uwagę choćby na muzykę w tych programach. Gdy jury ma wydać werdykt, brzmi ona jak w filmach grozy, gdy wielki rekin podpływa do kogoś, kto się kąpie… Te łzy, uściski, emocje – bardzo podobnie jest w innych programach.

Robert Makłowicz ostro o Gessler [fot. AKPA]

Robert Makłowicz ostro o Gessler [fot. AKPA]

Zdaniem Makłowicza schemat zawsze jest jeden, ukazanie kontrowersyjnych zachowań uczestników, ktoś się upił i nie przyszedł do pracy, ktoś rzucił mięsem. I oczywiście króluje reklama, produkty sponsora pojawiają się niemal cały czas. W programach tych brak jest rozmowy o kuchni i prawdziwej pasji gotowania.
Czy zgadzacie się z Robertem?

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.5/5 ( głosów: 13)
Makłowicz ostro o programach Magdy Gessler, 4.5 out of 5 based on 13 ratings

Skomentowano 2 razy

  1. Jaca pisze:

    W pelni sie zgadzam z Panem Robertem , te programy pani Magdy to prawdziwa psychodrama. Tania wersja programu Restaurant Impossible, niestety to co sprawdza sie w Stanach Zjednoczonych niekoncznie sprawdzi sie w Polsce. Moze nie warto ciagle kopiowac tego co w Ameryce. Szkoda ze coraz mniej jest w polskiej telewizji takich oryginalnych programow jak Podroze Kulinarne Roberta Maklowicza. Poziom w pelni wystarczajacy, swietne przepisy z nawiazaniem do tradycji i do tego program prowadzony z poczuciem humoru. Pozdrawaim!

  2. LukasBond pisze:

    No tak,szczególnie w Pańskich programach jest Dużo gotowania. Bardziej irytują mnie Pana programy niż MasterChef. Oglądam edycje z całego świata i poziom niektórych osób to poziom o jakim Pan niestety dawno zapomniał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


× 4 = trzydzieści dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>