Magda Mierzwińska żegna się z MasterChef

Facebook Twitter Plusone

Magda Mierzwińska odpadła z MasterChef. Zadecydowały niuanse, mało znaczące szczegóły. Magda choć żałuje, mówi, że program dużo jej dał, nauczyła się wielu nowych rzeczy i w dalszym ciągu chce realizować swoją pasję.

Dzisiejszego wieczoru to Magda Mierzwińska musiała oddać fartuch MasterChefa. Jak twierdzili jurorzy, o tym, że to właśnie Magda będzie musiała pożegnać się z programem zdecydowały szczegóły, które jednak przeważyły na jej niekorzyść.

W dzisiejszym odcinku uczestnicy mieli do wykonania potrawę, która mogłaby się znaleźć w menu pięciogwiazdkowego hotelu Sheraton, w którym przyszło im gotować. Ich jurorami byli Ewa Wachowicz, Piotr Bikont i Rick Stein. Magda postawiła na filet z labraksa i połączył go z warzywami i makaronem. I to właśnie makaron okazał się być zgrzytem w tym daniu. Zdaniem jurorów nie pasował on do ryby, był zbyt ciężki i zdominował potrawę.

Magda, wraz z Agnieszką Sulikowską – Radi i Maćkiem Koźlakowskim zostali wskazani jako autorzy najmniej smacznych dań tej konkurencji. Stanęli przed kolejnym zadaniem.

Do wykonanie mieli po trzy steki, każdy o różnym stopniu wysmażenia. Najlepiej poszło Agnieszce, mimo, że nigdy wcześniej nie smażyła steków. Magda zrobiła jeden podstawowy błąd – po wyjęciu steków z piekarnika trzymała je pod przykryciem z folii aluminiowej, co sprawiło, że mięso się tam zaparzyło. Steki były smaczne, jednak forma ich podania pozostawiała wiele do życzenia. To zadecydowało o przegranej Magdy.

Na swoje odejście Magda usłyszała od jurorów kilka ciepłych słów. Oczywiście zapewniła, że nigdy nie zrezygnuje z gotowania, gdyż jest to jej ogromna miłość.

Ciekawe kto będzie następny?

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.3/5 ( głosów: 3)
Magda Mierzwińska żegna się z MasterChef, 3.3 out of 5 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


sześć + = 14

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>