Magda Gessler – czy popełniła zawodowe samobójstwo?

Facebook Twitter Plusone

Nie tak dawno pisaliśmy o udziale jurorki MasterChef w reklamie preparatu na wzdęcia. Od tego czasu w Internecie rozgorzała dyskusja na temat słuszności udziału restauratorki w tego typu kampanii.

Jeden z dziennikarzy uznał to za zawodowe samobójstwo. Kojarzenie Magdy Gessler z potrawami powodującymi nieprzyjemne dolegliwości nie przysparza jej korzyści. W Internecie pojawiają się na komentarze temat reklamy, a także samej celebrytki i niestety nie są one pozytywne. Z drugiej strony agencja reklamowa, która przygotowywała kampanię przekonuje, że Magda Gessler jest bardzo pozytywnie odbierana przez panie w wieku 40 – 64 lat, do których głównie reklama jest kierowana.

A Wy co sądzicie na temat udziału Magdy Gessler w promocji preparatu na wzdęcia? Czy to dobrze, że wykorzystuje swój wizerunek eksperta, by mówić o wstydliwym problemie? Czy wręcz przeciwnie – dla osoby uznawanej za kulinarny autorytet jest to strzał w kolano? Zapraszamy do dyskusji.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.3/5 ( głosów: 24)
Magda Gessler - czy popełniła zawodowe samobójstwo?, 4.3 out of 5 based on 24 ratings

Skomentowano 3 razy

 1. apoteoza pisze:

  Z takim problemem boryka się wiele osób.I są to osoby które lubią dobrze zjeść i znają się na rzeczy.
  Uważam że Pani Gessler jest najbardziej odpowiednia osobą by uświadomić nam że konsumowanie wspaniałości kulinarnych pociąga za sobą pewne konsekwencje i nie ma się czego wstydzić.Są to realia rzeczywistości.
  Dlaczego to co wstydliwe i oczywiste budzi taką kontrowersje?
  Pełny szacunek dla tej DAMY.

 2. marcin pisze:

  Niestety tak reklama to niewypał, magda gessler z pewnoscia zrobila to dla kasy, a nie z poczucia jakiejs misji lub cos w tym stylu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


dziewięć − 6 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>