Magda Gessler w Dreamlinerze

Facebook Twitter Plusone

Magda Gessler idzie jak burza. Nie tak dawno pisaliśmy o premierze jej nowej książki kulinarnej, a ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że jedzenie z jej restauracji będzie serwowane w najsłynniejszym polskim samolocie.

Magda Gessler to mistrzyni przedsiębiorczości. Każdy z realizowanych przez nią projektów okazuje się strzałem w dziesiątkę. Gessler oprócz tego, że prowadzi kilkanaście restauracji, ma w TVN dwa swoje programy, niedawno ruszył sklep z sygnowanymi jej nazwiskiem artykułami wyposażenia kuchni. Teraz Magda Gessler będzie obecna także na pokładzie najsłynniejszego polskiego samolotu – boeinga dreamlinera. Jej posiłki będą podawane w pierwszej klasie samolotu.

Restauratorka wygrała przetarg, jednak internauci nie zostawiają na niej suchej nitki. Gessler spotkała się z ogromną falą krytyki. Chyba niektórym prowadząca Kuchenne Rewolucje już się przejadła.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 1)
Magda Gessler w Dreamlinerze, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


8 × osiem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>