Magda Gessler się wygadała? Kinga nie zostanie Masterchefem?

Facebook Twitter Plusone

W dzisiejszym Dzień Dobry TVN gośćmi Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka byli jurorzy programu Masterchef Polska. Magda Gessler, Moran i Ania Starmach opowiadali o programie i zdradzili pikantny szczegół dotyczący zwycięzcy…

Magda Gessler podczas w porannym programie TVN wspomniała, że zwycięzcą MasterChef zostanie osoba, która miała okazję bywać w restauracjach całego świata, posmakować kuchni z różnych zakątków naszego globu. Mówi też, że Kinga posiada niebywały talent łączenia smaków i gdyby miała okazję bywać w świecie… I tutaj kończy się wypowiedź jurorki programu. Czy to oznacza, że Kinga nie zwyciężyła?

Program był nagrywany latem, a od tamtego czasu w Internecie krążyły różne plotki, a także domysły internautów, na temat tego kto wygrał program. Już jakiś czas temu, kiedy uczestników w programie było jeszcze całkiem sporo w sieci pojawiły się informacje, że program wygrała Basia Ritz.

Czy domysły się potwierdzą? Czy Basia Ritz zwycięży? A może te plotki i niefortunna wypowiedź Magdy Gessler są tylko po to, by zmylić telewidzów? Wszystko okaże się już niebawem. O 20:00 rozpocznie się ostatni odcinek zmagań – oglądajcie!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.5/5 ( głosów: 2)
Magda Gessler się wygadała? Kinga nie zostanie Masterchefem?, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

1 komentarz

  1. pola pisze:

    Kinga trzymałam za ciebie kciuki!!! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


7 + = piętnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>