Magda Gessler mogła zostać twarzą Lidl i zarobić 3 miliony

Magda Gessler nie będzie twarzą sieci Lidl [fot. AKPA]
Facebook Twitter Plusone

Kojarzycie nową kampanię reklamową dyskontów spożywczych Lidl? Co tydzień w gazetce sieci Pascal Brodnicki i Karol Okrasa przedstawiają pomysł na potrawę przyrządzoną z zakupionych tam produktów.

O kampanii jest dość głośno już od jakiegoś czasu i pewnie okaże się sporym sukcesem. Początkowo Lidowi bardzo zależało, aby wzięła w niej udział jurorka MasterChef, Magda Gessler. Negocjacje trwały od początku roku. Za firmowanie marki swoją twarzą restauratorka miała otrzymać 3 miliony zł. To jak na polskie realia rekordowa suma. Nie wiele więcej otrzymał Szymon Majewski za udział w spotach reklamowych banku PKO BP.

Magda Gessler chyba jednak ceni się o wiele bardziej bo propozycji nie przyjęła. Czy wiecie ile TVN zaplacił za jej udział w MasterChef?

Pascal Brodnicki i Karol Okrasa zostali twarzami sieci sklepów Lidl [fot. AKPA]

Pascal Brodnicki i Karol Okrasa zostali twarzami sieci sklepów Lidl [fot. AKPA]

Magda Gessler nie przyjęła propozycji sieci Lidl [fot. mwmedia]

Magda Gessler nie przyjęła propozycji sieci Lidl [fot. mwmedia]

Lidl do promocji zatrudnił Pascala Brodnickiego i Karola Okrasę płacąc im niewiele ponad jedną trzecią z sumy jaką proponował Magdzie Gessler. Kampania ma spore szanse powodzenia, bo obaj panowie cieszą się dużą sympatią wśród widzów. W mediach już zapowiadany jest program kulinarny z udziałem obu kucharzy, związany z marką, którą reklamują. Zastanawiamy się czy przebije popularność MasterChef.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 0.0/5 ( głosów: 0)

1 komentarz

  1. siwy pisze:

    Pracownicy Lidla ciężko pracują za 1200zł-1300zł miesięcznie! wyglądają jak żebracy a tyle chcieli wydać na reklamę straszne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ 3 = jedenaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>