Magda Gessler z Edytą Herbuś i Kasią Cichopek na urodzinach centrum handlowego!

Magda Gessler wystąpiła podczas urodzin centrum handlowego [fot. materiały prasowe]
Facebook Twitter Plusone

W miniony weekend katowicka Silesia City Center świętowała swoje siódme urodziny. Wśród „atrakcji” urodzinowego programu centrum handlowego znalazła się jurorka MasterChef – Magda Gessler.

Magda Gessler wraz z zespołem swoich cukierników piekła bezy, których dekorowaniem zajęły sie aktorka znana z serialu M jak Miłość i tancerka Edyta Herbuś, której taneczne wyczyny widzowie mogli śledzić podczas programu Taniec z Gwiazdami.

Telewizyjne celebrytki były bardzo podekscytowane i niezwykle przejęły się swoją rolą, w końcu ich poczynania śledziła licznie zgromadzona w centrum publicznośc. A i cel ich pracy był bardzo ważny i poważny. Bezy zostały przeznaczone na licytacje, z której dochód ma zapewnić dzieciom z Domu Aniołów Stróżów wyjazd na zimowe ferie.

Kasia Cichopek i Edyta Herbuś dekorowały bezy [fot. materiały prasowe]

Kasia Cichopek i Edyta Herbuś dekorowały bezy [fot. materiały prasowe]

Panie Kasia i Edyta nie kryły, że praca w „kuchni” sprawia im ogromną frajdę i bardzo się starały, by w wymyślny sposób udekorować smakołyki. Nad ich pracą czuwał Olivier Janiak, dopingując jednocześnie publiczność do przekazywania szczodrych kwot za wylicytowane ciasteczka.

Zabawa była przednia, a najbardziej cieszą się dzieciaki, dla których udało się zebrać kilka tysięcy złotych. Choć to oczywiście nie cała suma, jaka potrzebna jest by wyjazd udało się zrealizować, każda złotówka jest ważna.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 2.5/5 ( głosów: 2)
Magda Gessler z Edytą Herbuś i Kasią Cichopek na urodzinach centrum handlowego!, 2.5 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− 5 = jeden

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>