Magda Gessler jak psycholog

Facebook Twitter Plusone

W Kuchennych Rewolucjach Magda Gessler dała się poznać jako osoba stanowcza i bardzo wymagająca. Czasem musi przywoływać swoich „podopiecznych” do porządku i nie lubi sprzeciwu.

Wtedy nie szczędzi ostrych i czasem mało cenzuralnych wypowiedzi. Jednak znamy też inne wcielenie restauratorki. W ostatnim odcinku Gessler niczym psychoterapeuta dawała rady i analizowała sytuację rodzinną uczestników programu.

Tak się zdarzyło, że restauracja w Pyskowicach, do której zawitała Magda Gessler nie tylko narzekała na brak klienteli, ale również tonęła w długach. Na domiar złego mąż właścicielki zostawił ją samą z kredytem i jakby tego mało wyrzucił ją i ich 17-letnią córkę z domu.

Kiedy Magdzie Gessler udało się zrewolucjonizować lokal postanowiła zająć się właścicielką. Ty jesteś ofiarą i nie mówisz do końca tego, co myślisz – tłumaczyła pani Małgorzacie.
Nie wiemy jednak czy właścicielka restauracji wzięła sobie do serca słowa Magdy Gessler, gdyż kiedy za kilka tygodni Gessler przyjechała odwiedzić odświeżony lokal w Pyskowicach zastała kartkę z informacją o remoncie.

Jak sądzicie czy w MasterChef przewodnicząca jury również będzie chciała wpływać na uczestników dając im „życiowe” rady?

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.6/5 ( głosów: 14)
Magda Gessler jak psycholog, 4.6 out of 5 based on 14 ratings

Skomentowano 2 razy

  1. marlena pisze:

    program niestety nie jest już tak fajny jak kiedys. zdacydowanie bardzoej wole mastera. i ugotowanych.

  2. karlabruni pisze:

    Ta rodzinka udana… Nie ma co. Nie rozumiem jak można iść do telewizji i prać publicznie swoje brudy. Ludzie nie mają wstydu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


cztery − 2 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>