Maciek Koźlakowski odpada z MasterChef!

Facebook Twitter Plusone

W dzisiejszym odcinku z kuchnią Master Chefa pożegnał się Maciek Koźlakowski. Maciek nie poradził sobie ani z kuchnią włoską, ani amerykańską.

Dziesiąty odcinek dla Maćka Koźlakowskiego był niezwykle pechowy. Niestety nie sprostał on wyzwaniom jakie dzisiejszego wieczoru zostały postawione przed zawodnikami. W pierwszej konkurencji kandydaci na mistrza kuchni do wykonania mieli danie kuchni włoskiej. Maciek przez jakiś czas mieszkał we Włoszech, zapewne nie raz miał okazję kosztować włoskich specjałów, dlatego sądziliśmy, że z tym zadaniem nie będzie miał większych problemów.

Przygotowując swoją włoską potrawę Maciek postanowił skończyć z feerią barw i smakow na talerzu, postawił na prostotę, jednak nie był to opłacalny ruch. Jego potrawa nie spotkała się z uznaniem zaproszonego do programu jurora amerykańskiej i włoskiej edycji MasterChef, Joe Bastianicha.

Maciek, wraz z Jankiem Paszkowskim i Kingą Paruzel stanęli do kolejnej konkurencji. Tym razem do wykonania zawodnicy mieli tradycyjnego amerykańskiego hamburgera. Chwila na wizytę w spiżarni była dla Maćka tak krótka, że zapomniał o jednym z głównych składników hamburgera, bułce. Bez bułki nie ma hamburgera, więc Joe Bastianich udał się do spiżarni i przyniósł zapominalskiemu Maćkowi kilka bułek.

Niestety Maciek przygotowując haburgera zapomniał o czymś jeszcze. Mięso, które podał w bułce było zupełnie nie przyprawione. Nawet finezyjnie podane sosy tutaj nie pomogły. Maciej musiał oddać fartuch.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 0.0/5 ( głosów: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ 3 = dziewięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>