Książka Basi Ritz

Facebook Twitter Plusone

Książka Basi Ritz, zwyciężczyni programu MasterChef ukazała się już w poniedziałek, 26 listopada, zatem dzień po wielkim finale. Dla wielu z Was było to spore zaskoczenie, jednak należy pamiętać o tym, że program był nagrywany kilka miesięcy temu.

Wydanie książki kulinarnej było jedną z nagród w programie. Basia miała zatem okazję puścić wodzę swojej kulinarnej fantazji i pochwalić się swoimi pomysłami przed szerszą publicznością. W książce Basia prezentuje swoje autorskie pomysły. Możemy tam znaleźć przepisy na m.in. szaszłyki z jelenia, tatara z polędwicy czy jabłka pieczone z bakaliami. Basia w jednym z udzielonych wywiadów wspomina, że chce pokazać jak ciekawa jest nasza polska kuchnia, i że nie musi ona ograniczać się do schabowego z kapustą.

Jeśli nabraliście apetytu na książkę Basi możecie ją kupić w wielu księgarniach m.in. w Empiku. Cena książki to około 40,00 zł. A jeśli marzycie o tym, by w Waszej książce znalazł się autograf jej autorki musicie koniecznie odwiedzić dziś o 14:00 Emipk w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Tam właśnie odbędzie się pierwsze spotkanie autorskie, podczas którego Basia podzieli się z czytelnikami szczegółami na temat książki i programu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.8/5 ( głosów: 5)
Książka Basi Ritz, 3.8 out of 5 based on 5 ratings

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


5 × dwa =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>