Eliminacje za nami. Czy teraz zacznie się prawdziwa walka?

Facebook Twitter Plusone

Jeszcze nie tak dawno 14-stka finalistów cieszyła się swoim sukcesem i z żalem żegnała osoby, które musiały zakończyć swoją przygodę z MasterChef.

Były łzy szczęścia i łzy wzruszenia. Uczestnicy wzajemnie gratulowali sobie wejścia do finału, wszyscy byli bardzo podekscytowani. Szczęście jednak nie potrwa długo. W każdym tygodniu z programu odpadać będzie jedna osoba. Pierwszy uczestnik odpadnie już w jutrzejszym odcinku. Dla tej osoby zabawa zakończy się jeszcze zanim na dobre się zacznie. Oglądając program da się zauważyć, że uczestnicy zżyli się ze sobą i zaprzyjaźnili. Czy teraz, kiedy wszyscy mają świadomość, że Master Szef może być tylko jeden zacznie się prawdziwa rywalizacja?

W jutrzejszym odcinku uczestnicy po raz pierwszy wejdą do kuchni MasterChefa. Sądząc po reakcjach finastów zadanie jakie przed nimi postawiono nie należało do najłatwiejszych. Jak sobie poradzą z tym kulinarnym testem okaże się już jutro. Różwież jutro dowiemy się, kto z nich nie ma już szans na tytuł mistrza kuchni, własną książkę kucharską i 100 tysiecy zł. Czy macie swoje typy? Bo my tak!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 1)
Eliminacje za nami. Czy teraz zacznie się prawdziwa walka?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ 2 = sześć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>