Jury

Wojna jurorów MasterChef?

Wojna jurorów MasterChef? [fot. Newspix]

Jakiś czas temu Michel Moran goszcząc w programie Kuby Wojewódzkiego niezbyt pochlebnie wyraził się o kulinarnych umiejętnościach Magdy Gessler. Restauratorka widać poczuła się urażona do żywego, w jednym z wywiadów nie szczędziła kąśliwych uwag na temat Francuza.

(więcej...) ...

Druga edycja MasterChef bez Michela Morana?

Michel Moran, juror programu MasterChef, autor kultowego już zwrotu "oddaj fartucha" nie jest pewien czy pojawi się w kolejnej edycji kulinarnego show.

(więcej...) ...

Gessler nie wygrałaby MasterChef!

W zeszłym tygodniu Michel Moran, juror programu MasterChef gościł u Kuby Wojewódzkiego. Podczas rozmowy zdradził, że jego zdaniem Magda Gessler nie miałaby szans na tytuł MasterChefa.

(więcej...) ...

Magda Gessler o weekendowych rytuałach

(więcej...) ...

Czy Grycanka wygryzie Gessler?

Marta Grycan wygryzie Gessler? [fot. mwmedia]

Kilka dni temu w plotkarskich mediach pojawiła się informacja, że prducenci programu MasterChef wpadli na pomysł zaproszenia do jednego z odcinków Marty Grycan.

(więcej...) ...

Magda Gessler będzie gotować na urodzinach centrum handlowego!

Już wielokrotnie pisaliśmy, że Magda Gessler jest bardzo zajętą celebrytką. Często gości na bankietach i wszelkiego rodzaju kulinarnych eventach. 18 listopada zaprezentuje swoje kulinarne umiejętności na urodzinach katowickiego centrum handlowego.

(więcej...) ...

Czy Magda Gessler ogłupia społeczeństwo?

Jakiś czas temu w Wprost pojawił się ranking najbardziej ogłupiających programów telewizyjnych. Wśród nich znalazł się program Magdy Gessler - Kuchenne rewolucje. Również MasterChef znalazł się pod ostrzałem mediów.

Na łamach Wprost przeczytaliśmy, że Maga Gessler przeklinając, ubliżając restauratorom i wypluwając przygotowane przez szefów kuchni dania liczy, że nasz naród w końcu nauczy się gotować.

(więcej...) ...

Ania Starmach promuje dania z proszku?

Jakiś czas temu jurorka MasterChef wystąpiła w serii filmów promujących dania z torebki marki Kamis.

(więcej...) ...

Tabloid policzył ile zarabia Magda Gessler!

Magda Gessler [fot. Aneta Zadroga]

Ostatnio pisaliśmy, że na rynku akcesoriów kuchennych pojawiła się marka sygnowana nazwiskiem Magdy Gessler. Jak widać restauratorka ma smykałkę do interesów. Jeden z tabloidów policzył ile Gessler zarabia na w ciągu roku, na wszystkich prowadzonych przez siebie interesach.

(więcej...) ...

Magda Gessler sprzedawcą garnków

Magda Gessler podczas prezentacji swojej marki akcesoriów kuchennych [fot. KAPiF]

Magda Gessler nieustannie poszerza zakres swojej kulinarno - gastronomicznej działalności. Dwa programy o gotowaniu, występ w reklamie, a teraz przyszedł czas na własną markę akcesoriów kuchennych. Na cześć garnków w jednej z restauracji jurorki MasterChef odbyła się wielka feta. Zobaczcie jak Magda Gessler prezentowała sygnowane swoim nazwiskiem wyposażenie kuchenne.

MG Home to artykuły wyposażenia kuchennego, które jak podkreśla Gessler są stworzone dla wymagających użytkowników. W skład produktów sygnowanym nazwiskiem restauratorki weszły cztery profesjonalne linie g ...

Czy jest tylko ładnym dodatkiem w jurorskim składzie?

Ania Starmach już od dwóch lat gości w domach telewidzów za sprawą Dzień Dobry TVN, gdzie przedstawia swoje kulinarne pomysły. Jednak jak dotąd nie była znana szerszej publiczności.

(więcej...)

...

Dlaczego warto oglądać Masterchef? – odpowiada Michel Moran

Podczas niedawno udzielonego wywiadu Michel Moran mówił, czemu warto oglądać program Masterchef i jak wspomina pracę na planie (program był nagrywany wcześniej i zmagań uczestników nie oglądamy na żywo). Michel Moran opowiedział także o swoich odczuciach w odniesieniu do poziomu jaki reprezentowali kandydaci na Master Szefa.

(więcej...) ...

Magda Gessler jak psycholog

W Kuchennych Rewolucjach Magda Gessler dała się poznać jako osoba stanowcza i bardzo wymagająca. Czasem musi przywoływać swoich "podopiecznych" do porządku i nie lubi sprzeciwu.

(więcej...) ...

Czy Michel Moran je parówki?

(więcej...) ...

Magda Gessler – czy popełniła zawodowe samobójstwo?

Nie tak dawno pisaliśmy o udziale jurorki MasterChef w reklamie preparatu na wzdęcia. Od tego czasu w Internecie rozgorzała dyskusja na temat słuszności udziału restauratorki w tego typu kampanii.

(więcej...) ...