Michel Moran – z Bistro de Paris do TVNu

Facebook Twitter Plusone

Michel Moran na jurora MasterChef Polska został wyłoniony w castingu. O tym, że to właśnie on będzie towarzyszył Magdzie Gessler w sędziowaniu w tym najbardziej widowiskowym kulinarnym show ostatnich lat zadecydował z pewnością jego niewątpliwy talent kucharski, ale także umiejętność pracy przed kamerami i niezwykła osobowość.

Michel Moran jurorem MasterChef Polska. Michel Moran to niewątpliwie wielka osobowość kulinarnego świata. Swojej profesji, która jest również jego wielką pasją poświęca się już od 26 lat. Doświadczenie zdobywał w najbardziej prestiżowych restauracjach i hotelach całej Europy. Do Polski przywiodła go miłość. Dla swojej żony Haliny przeprowadził się i w 2004 roku w Warszawie zaczął prowadzić restaurację Bistro de Paris, która serwuje wyśmienite potrawy kuchni francuskiej i nieprzerwanie od 2005 roku jest rekomendowana przez przewodnik Michelin. Bistro de Paris uważane jest przez wielu Warszawiaków za najlepszą restaurację w stolicy, choć sam Michel wyznał w jednym z wywiadów, że na reklamę nie wydał ani złotówki – to ludzie goście sobie Bistro. Podczas tego samego wywiadu mówił także, że nie ma czasu na pisanie książek i występy w telewizji bo prowadzenie restauracji wymaga wiele czasu i poświęcenia. Jednak chyba coś się zmieniło bo Michela Moran będziemy mogli od września oglądać w programie MasterChef. Wtedy też będziemy mogli przekonać się czy oprócz kulinarnego i biznesowego talentu Michel ma także osobowość telewizyjną.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 1)
Michel Moran - z Bistro de Paris do TVNu, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


sześć + 8 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>