Magda Gessler po Kuchennych Rewolucjach czas na MasteChef

Madga Gessler gospodynią MasterChef [fot. KAPiF]
Facebook Twitter Plusone

Zrobiło się o niej głośno za sprawą Kuchennych Rewolucji. Podbiła serca widzów w całej Polsce ratując upadające restauracje, wprowadzając przy tym sporo zamieszania. Jest autorką książek i laureatką nagród telewizyjnych. Prowadzi ponad 20 restauracji i kawiarni, a teraz także poprowadzi najnowsze kulinarne show, które jesienią zagości w naszych domach.

Magda Gessler poprowadzi MasterChef Polska.
Magda Gessler dała się poznać szerszej publiczności za sprawą Kuchennych Rewolucji, gdzie była mentorem i doradcą właścicieli upadających restauracji. Restauratorka zasłynęła wówczas ze swojej kreatywności, ogromnej wiedzy, ale także ciętego języka. Dzięki jej stanowczości i uporowi restauracje, w których gościła bardzo często odradzały się niczym feniks z popiołów. Prywatnie Magda Gessler jest właścicielką ponad 20 restauracji i kawiarni, które odwiedzane były przez osobistości takie jak Sharon Stone, Naomi Cambell, Nicolas Sarkozy i Carla Bruni, czy Bill Clinton. Znana jest z tego, że sama wymyśla potrawy, które serwowane są w jej restauracjach. Dba także, by w prowadzonych przez nią lokalach obowiązywał najwyższy standard, zarówno pod względem jedzenia, jak i obsługi i wystroju. Jest laureatką Wiktora w kategorii „Największe odkrycie telewizyjne”, została nagrodzona także „Telekamerą” w kategorii „Osobowość telewizyjna”. Magda Gessler to autorka książek „Kuchnia – moja pasja” oraz „Kocham gotować. Przepis na życie”. W polskiej edycji MasterChef będzie przewodniczącą składu jurorskiego. Czy dorówna charyzmatycznemu Gordonowi Ramsey’owi okaże się już we wrześniu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 0.0/5 ( głosów: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ 1 = dziesięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>