Ania Starmach – poznajcie młodziutką jurorkę MasterChef Polska

Facebook Twitter Plusone

Ania Starmach to utalentowana miłośniczka kulinarnych eksperymentów. Gotowanie jest jej pasją, którą zaszczepili w niej jej babcia, taka, a także najwybitniejsi szefowie kuchni, od których mogła się uczyć studiując we paryskiej szkole kulinarnej Cordon Blue.

Z Dzień Dobry TVN do MasterChef Polska. Ania Starmach to niedawne odkrycie TVNu. 25 letnia dziś kucharka zwyciężyła program „Gotuj o Wszystko”, dzięki czemu otrzymała możliwość gotowania na antenie podczas programu Dzień Dobry TVN. Ostatnio także otrzymała swój autorski program. W TVN Style będzie prowadzić Pyszne 25, w którym zaproponuje potrawy, które można przyrządzić w 25 minut, a koszt ich wykonania jest niższy niż 25 zł. Ale to nie wszystko – Ania została wybrana na jednego z członków składu sędziowskiego MasterChef. Bardzo dobrze się składa, gdyż jej pasja i entuzjazm są zaraźliwe i z pewnością dobrze podziałają na uczestników programu. Ania swój kulinarny kunszt doskonaliła w prestiżowej paryskiej szkole Le Cordon Bleu, pracowała także w wielu cenionych i szanowanych restauracjach w Polsce i za granicą.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 0.0/5 ( głosów: 0)

1 komentarz

  1. diablo2 pisze:

    Według mnie Ania Starmach nie pasuje do programu masterchefpolska jest arogancka i nie zna się na gotowaniu a uważa się za najlepszą. reszta Jury pasuje do programu i to bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


cztery + = 13

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>