Joe Bastianich – co sądzi o uczestnikach polskiej edycji MasterChef?

Facebook Twitter Plusone

Joe Bastianich w niedawno udzielonym wywiadzie opowiadał, co sądzi o uczestnikach Masterchef Polska oraz jak ocenia ich poziom gotowanie. Przeczytajcie, co mówi juror dwóch edycji programu o naszej rodzimej wersji.

Joe Bastianich był jurorem dwóch edycji programu amerykańskiej i włoskiej w jutrzejszym odcinku będzie jurorem siódemki, która walczy o tytuł mistrza kuchni w Polsce.

Bastiaich wyznał w wywiadzie, że miał nadzieje, że uczestnicy zaskoczą go przemycając do potrawy jakieś polskie akcenty. Jego zdaniem każdy kucharz powinien posiadać zdolność przemycania do potrawy czegoś swojego. Joe Bastianich przyznał, że polska kuchnia jest bardzo ciekawa, a niektóre dania, jak pierogi są znane nawet w Nowym Jorku. Oczywiście nie spodziewał się, że uczestnicy zaserwują mu właśnie to danie, ale liczył, że w potrawach znajdzie odrobinę polskiej tradycji i coś, co go zaskoczy.

A co Joe Bastianich sądzi o naszych uczestnikach programu? Są rewelacyjni! Świetnie poradzili sobie z zadaniem, które dla nich przygotowałem, dania, które zaprezentowali były na prawdziwie światowym poziomie – mówił podczas wywiadu.

Odcinek z udziałem Joe Bastianicha oglądajcie w TVN już jutro o 20:00.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.0/5 ( głosów: 2)
Joe Bastianich - co sądzi o uczestnikach polskiej edycji MasterChef?, 4.0 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


2 × = osiem

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>