Janek Paszkowski – wspomnienia z 8 odcinka

Facebook Twitter Plusone

Janek Paszkowski zaskakuje nas z odcinka na odcinek, ten 20-letni chłopak, całkiem nieźle radzi sobie w kuchni i nie zdarzyło się jeszcze, żeby jego danie nie smakowało jurorom.

W ostatnim odcinku, kiedy uczestnicy mieli do przygotowania potrawę z królika Janek w przeciwieństwie do niektórych uczestników zachował spokój. Postawił na tradycyjny sposób przygotowania tego niezwykle wymagającego mięsa i opłaciło się. Co prawda jego potrawa nie została wymieniona jako najlepsza, ale też nie został wytypowany, jako jeden z najgorszych, więc źle nie było.

Jednak przyrządzanie królika nie wywarło na Janku takiego wrażenia jak wizyta babci. Uczestnicy gotowali dla swoich najbliższych – Janek dla babci postanowił przygotować czekoladową tartę. Bardzo zależało mu, by deser wyszedł idealnie, choć wiedział, że z szarlotką jego babci nie może się równać absolutnie nic.

Wiemy, że tarta Janka bardzo babci smakowała. I tym razem to liczyło się bardziej od zdania jurorów.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.8/5 ( głosów: 4)
Janek Paszkowski - wspomnienia z 8 odcinka, 3.8 out of 5 based on 4 ratings

1 komentarz

  1. E. pisze:

    Szkoda, że odpadł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


4 + siedem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>