Janek Paszkowski odpada tuż przed półfinalem

Facebook Twitter Plusone

Janek Paszkowski nie sprostał zadaniom dzisiejszego odcinka i pożegnał się z programem. Oczywiście zapewnia, że nie przestanie gotować.

Z rywalizacji o tytuł Master Chefa odpadł Janek Paszkowski. Chłopak poległ na ostrygach, które miały był głównym składnikiem dania w drugiej konkurencji.

Ale od początku… Janek, Kinga i Agnieszka podczas zadania, w którym do przygotowania było kompletne menu dla państwa młodych i ich gości podczas przyjęcia weselnego jako słabsza drużyna musieli przystąpić do kolejnej konkurencji. Jurorzy naszym kucharzom przedstawili trzy składniki – ostrygi, trufle i kawior. Są one powszechnie uważane za afrodyzjaki, a zadaniem uczestników było przygotowania dania, które wyeksponuje smak danego składnika.

Każdy z uczestników miał wybrać jeden z nich, Janek choć sposoby przyrządzania ostryg znał jedynie z telewizji postawił właśnie na ten składnik. Z pewnością pamiętacie, że chłopak ma dokonały zmysł jeśli chodzi o łączenie smaków. Tym razem jednak przedobrzył, sos, którego użył do ostryg, a także inne składniki przeważyły nad smakiem potrawy.

Jury zdecydowało, że danie Janka było najgorsze z przygotowanych tego wieczoru i chłopak musiał oddać fartuch master szefa. Choć na swoje odejście usłyszał mnóstwo ciepłych słów było mu przykro, że odpada tuż przed półfinałem.

Jesteśmy zdania, że Janek i tak zaszedł bardzo daleko, biorąc pod uwagę jego młody wiek, a także doświadczenie jego konkurentów. Mamy nadzieję, że jeszcze o nim usłyszymy, bo chłopak ma potencjał i zadatki na naprawdę świetnego kucharza.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.5/5 ( głosów: 4)
Janek Paszkowski odpada tuż przed półfinalem, 3.5 out of 5 based on 4 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


2 × jeden =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>