Jak to się stało, że niebiescy wygrali?

Facebook Twitter Plusone

W ostatnim odcinku niebiescy zostawili daleko w tyle drużynę czerwonych. Ich jagnięco – wieprzowe hamburgery podane z marynowaną cukinią, bakłażanem oraz sosami miały miażdżącą przewagę nad daniem przeciwników. Gdzie leży sekret zwycięstwa? Czy chodziło tylko o hamburgery? Czy może zdecydowało coś całkiem innego?

Jak mówi Basia Ritz, Agnieszka wybrała zawodników do swojej drużyny doskonale pod względem taktycznym. Nikt, tak jak to było na poligonie nie spierał się o to, kto ma przewodzić grupie, lecz wszyscy skupili się na pracy i tym, by zadowolić swoich jurorów. Chcieli przygotować wyśmienite danie i zdążyć na czas, każdy wiedział co ma robić i praca szła bardzo sprawnie. Przy wydawaniu posiłków motocykliści żalili się, że u czerwonych dostali tylko jedno żeberko – niebiescy poszli na całość, nie wiedzieli czy hamburgerów wystarczy, a jednak zdecydowali, że zaspokoją głód motocyklistów i wydawali większe porcje.

Sądzimy też, że mógł zdecydować tutaj jeszcze jeden czynnik. W drużynie niebieskich zdecydowaną większość stanowiły panie. Dziewczyny z pewnością wykorzystały cały swój urok, by przekonać motocyklistów, że to właśnie ich danie jest lepsze. A co Wy sądzicie na ten temat?

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 2)
Jak to się stało, że niebiescy wygrali?, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

1 komentarz

  1. kinia pisze:

    Basia to bardzo fajna osoba, to ona powinna być kapitanem. Kobitka naprawdę zna sie na rzeczy i wie, że jest dobra w tym co robi – a to bardzo ważne. Byle oskarżenia pani Magdy, że niby wciąż robi to samo jej wcale nie zrażają. Mam nadzieję, że Basia wygra ten program, bo według mnie to jest prawdziwy Master Chef ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


dziewięć − = 8

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>