Basia wygrywa, internauci kibicowali Kindze!

Facebook Twitter Plusone

Basia Ritz okazała się najlepsza w finałowym odcinku programu MasterChef, pokazała jak ogromne posiada umiejętności, jednak gdyby to nie programowe jury, a widzowie mogli decydować tytuł mistrza kuchni zdobyłaby Kinga Paruzel.

W naszym portalu przeprowadziliśmy małą zabawę – plebiscyt na zwycięzcę programu MasterChef. Miażdżącą większość Waszych głosów zgarnęła Kinga Paruzel. Internauci przez te ostatnie kilka miesięcy, kiedy program był emitowany bardzo polubili tę dziewczynę. Kinga zdobyła serca telewidzów swoim uśmiechem, humorem i ogromnym dystansem.

Basia choć to profesjonalistka w każdym calu i doskonały kucharz, nie zaskarbiła sobie tak dużego uznania widzów i internautów jak Kinga.

Jednak to nie oglądający, a jury w studio decyduje o tym, kto zwycięży. Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach wybrali osobę, która ich zdaniem zasłużyła najbardziej na tytuł mistrza kuchni, a my tego werdyktu nie możemy zakwestionować

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 4)
Basia wygrywa, internauci kibicowali Kindze!, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


× 8 = sześćdziesiąt cztery

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>