Idir Makoudi odpada z MasterChef

Facebook Twitter Plusone

Idir Makoudi pożegnał się z MasterChef. Jurorzy nie byli zachwyceni przygotowanym przez niego daniem królika, a kaczka, którą podał jurorom była z surowym tłuszczem.

Ósmy odcinek Master Chef dla Idira Makoudi okazał się być tym ostatnim. Idir wcześniej wielokrotnie chwalony przez jurorów tym razem nie stanął na wysokości zadania. W pierwszej konkurencji, w której bohaterem dania był królik Idirowi nie poszło najlepiej. Idir wspominał, że gotuje królika nie po raz pierwszy, dlatego tym większe było nasze zdziwienie, gdy jurorzy orzekli, że danie Idira zupełnie nie ma smaku.

Następne zadanie – potrawa dla bliskiej osoby, która odwiedziła uczestników w programie. Idir postawił na kaczkę w sosie z czerwonej porzeczki. Niestety zapomniał o podstawowej zasadzie przyrządzania kaczki. Kaczkę powinno się smażyć bez tłuszczu, by jej własna warstwa tłuszczu się wysmażyła.

Idir zaliczył dwie wpadki jednego dnia, co okazało się przeważające przy ostatecznym wyborze jurorów. Mimo, że w poprzednich odcinkach często jego dania okazywała się najlepsze, tym razem to on musiał oddać fartuch.

Na zakończenie, co już chyba jest tradycją w tym programie, jury gratulowało Idirowi umiejętności i zachęcało do dalszego doskonalenia sztuki kulinarnej.

Wierzymy, że Idir nie przestanie gotować, bo wydaje się, że idzie mu to całkiem nieźle.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 3)
Idir Makoudi odpada z MasterChef, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ 2 = pięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>