Gessler pozwana do sądu?

Magdalena Gessler [fot. Engelbrecht/AKPA]
Facebook Twitter Plusone

Magda Gessler w „Kuchenny rewolucjach” pomaga upadającym restauracjom podnieść się z kryzysu. Taki jest zamysł tego programu, jednak albo sama prowadząca, albo producenci o tym zapomnieli…

8 listopada na antenie TVN został wyemitowany odcinek, w którym Gessler przybyła do Goczałkowic – Zdroju, by tam wyciągnąć z tarapatów restaurację pani Alicji Czysz.

Pani Alicja nie jest jednak zadowolona ze sposobu, w jaki program został nakręcony. Jej zdaniem jej restaurację pokazano w bardzo niekorzystnym świetle, zadania, które padały były często wyrwane z kontekstu, a cały przekaz zmanipulowano.

Podczas „rewolucji’ Magda Gessler swoim zwyczajem ostro krytykowała lokal i bynajmniej nie była to konstruktywna krytyka. Gessler nie spodobało się także, że pani Alicja nie zachowała zmian, które one zaproponowała.

Restauratorka po udziale w programie spodziewała się pomocy i wsparcia, tymczasem wydaje jej się, że ktoś chciał zepsuć jej reputacje. Czuje się pomówiona, a o swoje dobre imię zamierza walczyć w sądzie.

Czy proces się rzeczywiście odbędzie, nie wiadomo. Z pewnością takie oświadczenie uczestniczki programu wpłynie na postrzeganie „Kuchennych Rewolucji” właśnie przez pryzmat arogancji i ostrych wypowiedzi pani Gessler.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.8/5 ( głosów: 4)
Gessler pozwana do sądu?, 3.8 out of 5 based on 4 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ jeden = 6

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>