Finał MasterChef – kto zwycięży?

Facebook Twitter Plusone

Najbliższy odcinek Masterchef, będzie niestety już tym ostatnim. W finale spotkają się najlepsi z najlepszych, trójka z czternastki uczestników/

Kinga Paruzel, Miłosz Wyrwicz i Basia Ritz to szczęśliwcy, którym udało się dobrnąć do ostatniego, finałowego odcinka MasterChef. Każdy z nich ma już spore doświadczenie w kuchni, świetnie radzili sobie z zadaniami stawianymi im przez bardzo wymagające jury.

W ostatnim odcinku Masterchef uczestnicy będą musieli przygotować uroczystą kolację na zamku. Jak poradzą sobie z tym zadaniem? Z pewnością nie będzie łatwo. Jeden błąd, fałszywy ruch i całe danie może okazać się zmarnowane. Ramy czasowe, w których uczestnicy muszą się zmieścić są bardzo ograniczone, zatem nie ma tu miejsca na powtórki czy drugie szanse.

Poczynania naszych dzielnych kucharzy będą śledzić nie tylko jurorzy, ale także pozostali uczestnicy MasterChef. Z pewnością ich obecność będzie dodawać Kindze, Miłoszowi i Basi otuchy, lecz z drugiej strony, tak liczne grono obserwatorów może nieco rozpraszać.

Jak uczestnicy poradzą sobie z finałowym zadaniem przekonamy się już w niedzielę!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 3.5/5 ( głosów: 2)
Finał MasterChef - kto zwycięży?, 3.5 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


4 − trzy =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>