Druga edycja MasterChef bez Michela Morana?

Facebook Twitter Plusone

Michel Moran, juror programu MasterChef, autor kultowego już zwrotu „oddaj fartucha” nie jest pewien czy pojawi się w kolejnej edycji kulinarnego show.

Michel Moran przez kilka tygodni wraz z Anią Starmach i Magdą Gessler oceniał zdolności kucharzy amatorów. Sam jest mistrzem kuchni i w Warszawie prowadzi własną restaurację. I to właśnie zawód kucharza jest jego głównym i najważniejszym zajęciem. Swoją restaurację otwiera codziennie rano, zamyka po 23. Fakt, iż miał okazję znaleźć się w składzie sędziowskim programu takiego jak MasterChef był dla niego ogromnym zaszytemu, jednak teraz chce skupić się na restauracji. Po występie w programie jego goście wymagają od niego jeszcze więcej, dlatego Michel koncentruje się teraz na byciu szefem kuchni. Mówi, że nie ma w planach robienia kariery telewizyjnej.

Mamy jednak nadzieję, że Michel pojawi się w kolejnej edycji MasterChef, która zagości na ekranach naszych telewizorów jesienią. Bez tego uroczego Francuza program już nie będzie taki sam!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 2)
Druga edycja MasterChef bez Michela Morana?, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ 7 = piętnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>