Dlaczego warto oglądać Masterchef? – odpowiada Michel Moran

Facebook Twitter Plusone

Podczas niedawno udzielonego wywiadu Michel Moran mówił, czemu warto oglądać program Masterchef i jak wspomina pracę na planie (program był nagrywany wcześniej i zmagań uczestników nie oglądamy na żywo). Michel Moran opowiedział także o swoich odczuciach w odniesieniu do poziomu jaki reprezentowali kandydaci na Master Szefa.

Zdaniem Michel Morana warto śledzić losy uczestników programu, ponieważ możemy obserować jak amatorzy, którzy nie mieli okazji jeździć po świecie i bywać w wykwintnych restauracjach gotują dania, których nie powstydziłby się mistrz kuchni. Z programu na program uczestnicy odkrywają w sobie nowe kulinarne możliwości, rozwijają się i dążą do perfekcji. W programie możemy również zobaczyć światowej sławy kulinarne gwiazdy. To autorytety w świecie gastronomi, warto wziąć pod uwagę, to, co mają do powiedzenia na temat kuchni i gotowania.

Jak mówi Michel Moran praca na planie, w roli jurora nie należy do najłatwiejszych. Poziom kandydatów na mistrza kuchni z odcinka na odcinek był co raz wyższy. Dobry juror musi potrafić spośród tłumu uczestników wyłuskać osobę, która ma prawdziwy talent. A zdarza się tak, że nie widać tego na pierwszy rzut oka. Mistrz kuchni, oprócz tego, że doskonale gotuje musi radzić sobie w stresowych sytuacjach, pod presją czasu. Ważne żeby była to osoba kreatywna, odważna, dobrze, żeby miała też w sobie coś z przywódcy.

Jak myślicie, kto z naszych uczestników ma wszystkie te cechy? Czy macie swoich kandydatów na zwycięzcę?

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 4)
Dlaczego warto oglądać Masterchef? - odpowiada Michel Moran, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


3 − = zero

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>