Czy Grycanka wygryzie Gessler?

Marta Grycan wygryzie Gessler? [fot. mwmedia]
Facebook Twitter Plusone

Kilka dni temu w plotkarskich mediach pojawiła się informacja, że prducenci programu MasterChef wpadli na pomysł zaproszenia do jednego z odcinków Marty Grycan.

Jakiś czas temu tabloidy rozpisywały się jakoby Marta Grycan miała być gościem w jednym z odcinków MasterChef. Wiadomo, że Gessler i Grycanka choć na przyjęciach i bankietach uśmiechnięte pozują do wspólnych zdjęć, rywalizują ze sobą o wpływy w show biznesie. Dlatego też jurorka MasterChef miała stanowczo sprzeciwić się takiemu pomysłowi producentów.

Marta Grycan i Magda Gessler rywalizują o wpływy w show biznesie [fot. mwmedia]

Marta Grycan i Magda Gessler rywalizują o wpływy w show biznesie [fot. mwmedia]

Wiemy jednak, że to jedynie plotki, a Marta Grycan nie otrzymała od TVN propozycji udziału w programie. Magda Gessler może więc czuć się bezpieczna, choć nie ulega wątpliwości, że Grycanka nie siedzi z założonymi rękami i usilnie próbuje ugruntować swoją pozycję w świecie show biznesu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 0.0/5 ( głosów: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


8 − pięć =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>