Co o króliku mówi Basia Ritz?

Facebook Twitter Plusone

W ostatnim odcinku MasterChef uczestnicy do przygotowania mieli danie z królika. Nie wszystkim to zadanie przypadło do gustu. Jednak wyznając zasadę, że prawdziwy master szef gotuje, to co klient zamawia, uczestnicy odstawili na bok wszelkie swoje uprzedzenia, zakasali rękawy i zabrali się za gotowanie.

Widok króliczego ciałka leżącego na desce sprawił, że Agnieszka Sulikowska – Radi nieomal zrezygnowała z udziału w MasterChef. Również Basia nie była zachwycona perspektywą filetowania królika. Początkowo zakryła głowę zwierzęcia sałatą by nie patrzeć mu w oczy, ale po kilku sekundach przypomniała sobie w jakim celu znalazła się w programie i wzięła się do pracy.

Basia mówi, że stara się nie kojarzyć mięsa, które ma przyrządzać z żyjącymi zwierzętami. Gdyby było inaczej musiałaby zostać wegetarianką. Jednak jak mówi, zbyt lubi mięso, by mogła z niego zrezygnować.

Choć łatwo nie było obie Panie poradziły sobie całkiem nieźle. Jednak nie taki królik straszny…

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 2)
Co o króliku mówi Basia Ritz?, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


× sześć = 42

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>