Co mówi Janek po odejściu z programu?

Facebook Twitter Plusone

W ostatnią niedzielę werdyktem jury Janek okazał się najsłabszym ogniwem w kuchni Master Szefa i musiał oddać fartuch. Czego najbardziej żałuje w związku ze swoim odejściem?

Janek, jak sam mówi, podczas pobytu w programie przekonał się jak ciężka jest praca kucharza, i że praca ta niewiele ma wspólnego z przyjemnym gotowaniem w domu, dla bliskich i przyjaciół. Dzięki MasterChef Janek nauczył się, że w kuchni emocje to zawsze zły doradca. Nie można dać ponieść się nerwom i trzeba pamiętać o tym, by zachować trzeźwy umysł.

Jankowi najbardziej będzie brakowało pozostałych uczestników, z którymi zdążył się już zaprzyjaźnić. W końcu spędzili wspólnie kilka dobrych tygodni…Chłopak przywykł także do „programowego” trybu życia. Mówi, że trochę będzie mu brakowało tego rytmu. Po powrocie do domu będzie mniej stresu, ale też mniej przygód.

Janek gorąco zapewnia, że nie zamierza rozstawać się z gotowaniem, z czego bardzo się cieszymy. Chłopak ma ogromny potencjał, więc mamy nadzieję, że dobrze go wykorzysta i niebawem usłyszymy, że otworzył restaurację. Jego kreatywność w kuchni to gwarancja sukcesu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.3/5 ( głosów: 9)
Co mówi Janek po odejściu z programu?, 4.3 out of 5 based on 9 ratings

Skomentowano 2 razy

  1. drozdzowa pisze:

    liczyłam na to że wygra, oprócz niego moimi faworytami byli Maciek, Idir i Kinga, ale niestety z tej czwórki została tylko Kinga i w niej cała moja nadzieja ;)

  2. zbyszek pisze:

    to był mój faworyt pożarły go wielki ryby ; szok dla mnie że zostali ludzie którzy płaczą na widok królika a ci co mają potencjał odchodzą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


1 × = sześć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>