Podał jurorom ciasto ze sklepu! Wszystko dobrze się skończyło.

Facebook Twitter Plusone

Milosz, krakowski pośrednik nieruchomości to ewenement na skalę programu. Jeszcze chyba nie zdarzyło się, żeby ktoś był „sądzony” przez jury ponownie…

Najpierw odpadł, ale jurorzy zmienili zdanie i postanowili dać mu szansę. Czy ją wykorzysta, to się okaże. Miłosz Wyrwicz jest bardzo skromną osobą, nie czuje się zbyt pewnie przed kamerami. Mamy nadzieję, że w kolejnych odcinkach przezwycięży swoją nieśmiałość. I że nie użyje już ciasta ze sklepu ;) Trzymamy kciuki!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.3/5 ( głosów: 27)
Podał jurorom ciasto ze sklepu! Wszystko dobrze się skończyło., 4.3 out of 5 based on 27 ratings

Skomentowano 6 razy

 1. ami pisze:

  Że ciasto chłam to tylko świadczy o jakości półproduktów. We Francji przygotowując tartę na codzienny obiad dla rodziny, nikt nie wyrabia cista, tylko kupuje gotowe. Oczywiście takie tarty nie lądują na stole medialnego jury, ale tak to właśnie wygląda. Jak ktoś Ci tam powie „oddaj fartucha” – just do it, ale patelni swojej broń.

 2. Marek pisze:

  a jak miał zrobić ciasto francuskie w godzinę ? Nie da się!

 3. Joanna pisze:

  Ale czemu od razu pupilek? Powaliło wszystkich. Może kobitka z żurkiem i kompotem miała przejśc dalej?

 4. adek pisze:

  Fajny skromny facet. I nie opowiada o sobie zadnych dziwnych historii…

 5. ada pisze:

  Ciekawe jak mu pojdzie w kolejnym odcinku?

  • Jula pisze:

   Mnie się podobał, był zdenerwowany ,ale jagnięcine zrobił nienaganną ,a to sztuka w Polsce. Inni mogli begać po bagietki ,bo zapomnieli ,dolewać oliwę po zakończeniu , kebab podawać jako rarytas…a facet zrobił jagnięcinę idealną – i widać ,że nie miał parcia na szkło -skromy facet .Ciekawe co dalej z nim będzie.Marta Gesler swoje wie,bo wyczuwa sztukę kulinarna na kilometr. Trzymam kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


8 − = dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>