Casting w Gdyni

MasterChef - casting w Gdyni
Facebook Twitter Plusone

Gdynia to kolejne miasto, w którym kulinarni amatorzy walczą o udział w programie. Zainteresowanie wśród mieszkańców Trójmiasta było spore.

29 czerwca w Hali Makro tym razem w Gdyni odbył się kolejny casting do jednego z najbardziej widowiskowych programów kulinarnych na świecie – MasterChef. Jurorzy ze wszystkich chętnych na zdobycie tytułu mistrza kuchni wyłonią 100 kandydatów, z których ostatecznie zostanie wybranych 14 osób, których kulinarne potyczki będziemy mięli przyjemność oglądać na antenie TVNu po wakacjach. Z relacji uczestników castingu dowiedzieliśmy się, że atmosfera panująca podczas konkursu była niezwykle przyjemna, nawiązywane były nowe znajomości, a rozmowom o kuchni nie było końca. Członkowie ekipy TVNu byli bardzo pomocni i dbali, aby kucharzom – amatorom niczego nie zabrakło. Tutaj, tak jak i w przypadku poprzednich castingów oprócz kulinarnych talentów oceniana była także osobowość i umiejętność pracy przed kamerą. Wszyscy ci, którzy mają w sobie potencjał kulinarno – telewizyjny 4 lipca z pewnością usłyszą dobre wieści. Wtedy też nastąpi ogłoszenie wyników.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 1)
Casting w Gdyni, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− dziewięć = 0

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>